Jdi na obsah Jdi na menu
 


Termínovka

Závody v roce 2022

Leden  

8.1.           Ostrava          Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
9.1.           Opava            Župní přebor
14.1.         Olomouc        Zahajovací závody mladšího žactva
16.1.         Ostrava         Krajské přebory Moravskoslezského kraje 
mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
21.1.         Olomouc       Zahajovací závody staršího žactva
22.1.         Olomouc       Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dor
ostenek

22.-23.1.   Ostrava        Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích

23.1.         Ostrava        Mistrovství Moravy a Slezska v chůzi 

25.1.         Ostrava        Ostrava Indoor I.
29.1.         Ostrava        Krajské přebory žactva Olomouckého a Zlínského kraje 

30.1.       Olomouc     Krajské přebory mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Únor

3.2.          Ostrava         Czech Indoor Gala
4.2.          Ostrava         Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva
5.2.          
Ostrava         Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva
6.2.          Ostrava         Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
11.-13.2.  Praha            Mistrovství ČR ve vícebojích
13.2.        Praha            Mistrovství ČR v chůzi v hale
15.2.        Ostrava         Youth Ostrava Indoor
18.2.        Olomouc       Kontrolní závody staršího žactva
19.-20.2.  Ostrava        Mistrovství ČR dorostu a juniorů
24.2.        Ostrava        Ostrava Indoor II.
26.-27.2.  Praha           Mistrovství ČR žactva

Březen 

5.-6.3.      Ostrava        Mistrovství ČR mužů a žen
5.3.          Prusinovice  Rohálovská desítka
12.3.        Ostrava        Mistrovství ČR veteránů v hale
19.3.        Opatovice    Lesní běh
26.3.        Slavkov        Mistrovství ČR mladšího a staršího žactva a dorostu v krosu


Duben

2.4.         Poděbrady     Mistrovství ČR v chůzi na 20 km
9.4.         Hranice          Běh vítězství, Hranická dvacítka, Hranická desítka
9.4.         Pardubice      Mistrovství ČR v půlmaratonu
15.4.       Olomouc        chůze do ligy, Mistrovství Moravy a Slezska v chůzi
23.4.       Otrokovice     Mistrovství ČR v běhu na 10 000m na dráze

 

Květen 

8.5.         Olomouc        Velká cena Olomouce
14.5.       Šumperk        1. kolo II. ligy mužů a žen (skupina D)
21.-22.5. Třinec            Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích
28.5.       Frýdek-Místek 2
. kolo II. ligy mužů a žen (skupina D)
31.5.       Ostrava          Zlatá tretra

Červen

4.-5.6.      Praha           Mistrovství ČR ve vícebojích
4.-5.6.      Rumburk      Mistrovství ČR veteránů na dráze
12.6.        Třinec           3. kolo II. ligy mužů a žen (skupina D)
18.-19.6.  Ostrava        Mistrovství ČR dorostu a juniorů
24.-25.6.  Hodonín       Mistrovství ČR mužů a žen 
28.-30.6.  Olomouc      Olympiáda dětí a mládeže

Červenec

 

Srpen

20.8.        Ostrava      4. kolo II. ligy mužů a žen (skupina D)
27.-28.8.  Brno           Mistrovství ČR do 22 let             
27.-28.8.  Litomyšl     Mistrovství ČR veteránů ve vícebojích

Září

17.-18.9.  Jablonec n/N  Mistrovství ČR žáků a žákyň
25.9.        Běchovice    Mistrovství ČR v silničním běhu

 

Říjen

22.10.    Hranice         Horský běh

Listopad

17.11.    Přerov           Běh 17. listopadu
26.11.    Rumburk       Mistrovství ČR juniorů, juniorek, mužů a žen v krosu

Prosinec

3.12.        Olomouc            Mikulášský běh
 

2009      2010     2011    2012    2013    2014    2015     2016    2017    2018    2019    2020   2021