Jdi na obsah Jdi na menu
 


Termínovka

Závody v roce 2022

Leden  

8.1.           Ostrava          Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
9.1.           Opava            Župní přebor
14.1.         Olomouc        Zahajovací závody mladšího žactva
16.1.         Ostrava         Krajské přebory Moravskoslezského kraje 
mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
21.1.         Olomouc       Zahajovací závody staršího žactva
22.1.         Olomouc       Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
22.-23.1.   Ostrava        Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích
23.1.         Ostrava        Mistrovství Moravy a Slezska v chůzi 
25.1.         Ostrava        Ostrava Indoor I.
29.1.         Ostrava        Krajské přebory žactva Olomouckého a Zlínského kraje 

30.1.         Olomouc      Krajské přebory mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Únor

3.2.          Ostrava         Czech Indoor Gala
4.2.          Ostrava         Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva
5.2.          
Ostrava         Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva
6.2.          Ostrava         Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
12.2.        Ostrava         Otevřený přebor Zlínského kraje
13.2.        Praha            Mistrovství ČR v chůzi v hale
15.2.        Ostrava         Youth Ostrava Indoor
18.2.        Olomouc       Kontrolní závody staršího žactva
19.-20.2.  Ostrava        Mistrovství ČR dorostu a juniorů
24.2.        Ostrava        Ostrava Indoor II.

Březen 

5.-6.3.      Ostrava        Mistrovství ČR mužů a žen
5.3.          Prusinovice  Rohálovská desítka
12.3.        Ostrava        Mistrovství ČR veteránů v hale
12.3.        Olešná         Mistrovství Moravy a Slezska v krosu
19.3.        Opatovice    Lesní běh
26.3.        Slavkov        Mistrovství ČR mladšího a staršího žactva a dorostu v krosu


Duben

2.4.         Poděbrady     Mistrovství ČR v chůzi na 20 km
2.4.         Přerov            Jarní běh
9.4.         Hranice         Běh vítězství, Hranická dvacítka, Hranická desítka
9.4.         Pardubice      Mistrovství ČR v půlmaratonu
15.4.       Olomouc        chůze do ligy, Mistrovství Moravy a Slezska v chůzi, Běžecký pohár dětí a mládeže
22.4.       Hranice         Štafetový pohár - okresní kolo
23.4.       Otrokovice     Mistrovství ČR v běhu na 10 000m na dráze
26.4.       Přerov           Okresní přebory

 

Květen 

1.5.         Přerov           Přerovský pětiboj, sprinterský trojboj
7.5.         Vyškov          1. kolo družstev dorostu a juniorů
7.5.         Milovice         chůze do ligy
8.5.         Olomouc        Velká cena Olomouce
14.5.       Šumperk        1. kolo II. ligy mužů a žen (skupina D)
17.5.       Přerov            1. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva
18.5.       Šumperk       
1. kolo Krajské soutěže družstev staršího žactva
19.5.       Prostějov       1. kolo Krajské soutěže družstev přípravek

21.-22.5. Přerov            Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích
21.5.       Znojmo           Mistrovství Moravy a Slezska dorostu
22.5.       Ostrava          
Mistrovství Moravy a Slezska juniorů a dospělých
22.5.       Nové Město nad Metují   chůze do ligy
24.5.       Přerov            kvalifikace na LODM

28.5.       Frýdek-Místek 2. kolo II. ligy mužů a žen (skupina D)
30.5.       Olomouc        2. kolo Krajské soutěže družstev star
šího žactva
31.5.       Ostrava          Zlatá tretra

Červen

1.6.          Šumperk      2. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva
2.6.          Šternberk     2. kolo Krajské soutěže družstev přípravek
4.-5.6.      Praha           Mistrovství ČR ve vícebojích
4.-5.6.      Rumburk      Mistrovství ČR veteránů na dráze
4.6.          Ostrava        Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva
5.6.          Ostrava        2. kolo družstev dorostu a juniorů
12.6.        Ostrava        3. kolo II. ligy mužů a žen (skupina D)
14.6.        Zábřeh         3. kolo Krajské soutěže družstev přípravek
15.6.        Olomouc      3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva
16.6.        Hranice       3. kolo Krajské soutěže družstev star
šího žactva
18.-19.6.  Ostrava        Mistrovství ČR dorostu a juniorů
24.-25.6.  Hodonín       Mistrovství ČR mužů a žen 
28.-30.6.  Olomouc      Olympiáda dětí a mládeže

Červenec

 

Srpen

6.8.          Brno           chůze do ligy
16.8.        Šumperk    Krajské přebory D+J+M+Ž
21.8.        Třinec        4
. kolo II. ligy mužů a žen (skupina D)
27.-28.8.  Brno           Mistrovství ČR do 22 let             
27.-28.8.  Litomyšl     Mistrovství ČR veteránů ve vícebojích

Září

3.9.          Hodonín       baráž o 1. ligu na Moravě
10.9.        Břeclav        3. kolo družstev dorostu a juniorů
10.9.        Bruntál        Večerní běh Bruntálem
14.9.        Šumperk     Krajské přebory mladšího žactva
17.-18.9.  Jablonec n/N  Mistrovství ČR žáků a žákyň
25.9.        Běchovice    Mistrovství ČR v silničním běhu
25.9.        Břeclav        Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva
28.9.        Přerov          Mezikrajové utkání mladšího žactva

 

Říjen

7.-8.10.  Přerov          Krajské přebory ve vícebojích M+Ž+J+D+st.ž.
8.10.      Šternberk     Podzimní běh parkem
10.10.    Olomouc      Krajský přebor přípravek ve vícebojích
12.10.    Přerov          Krajský přebor mladšího žactva ve vícebojích
15.10.    Uničov          Uničovská maratonka
22.10.    Hranice        Horský běh
22.10.    Nová Hradečná Brádelníček 


Listopad

5.11.      Otrokovice    Mistrovství Moravy a Slezska v půlmaratonu
5.11.      Frýdek-Místek  Hornická desítka
17.11.    Přerov           Běh 17. listopadu
26.11.    Rumburk       Mistrovství ČR juniorů, juniorek, mužů a žen v krosu

Prosinec

3.12.        Olomouc            Mikulášský běh
 

2009      2010     2011    2012    2013    2014    2015     2016    2017    2018    2019    2020   2021