Starší žáci třikrát na bedně na Krajských přeborech

15. 9. 2010

První zářijové pondělí proběhlo na šumperském atletickém stadioně 3. kolo družstev staršího žactva pro Olomoucký a Zlínský kraj. Zároveň se závodilo o pořadí do Krajského přeboru Olomouckého kraje. Z hranického atletického oddílu se zúčastnili dva atleti – David Rotrekl a Matyáš Řihák.

Hoši si po prázdninové pauze vedli dobře, z Krajského přeboru vybojovali hned tři medaile. Matyáš si ze Šumperka odvezl dvě stříbra. Ve skoku o tyči to bylo za výkon 220cm, v oštěpu předvedl krásných 36,75m. Přidal ještě čtvrté místo v disku za 27,53m. David vybojoval bronzovou medaili v tyči za rovné 2m. Shodně pátá místa pak obsadil v disku (20,65m) a v oštěpu (26,29m). Celkově v bodování družstev obsadili hoši v Šumperku šestou pozici.

Bohužel celkové výsledky po třech kolech zatím nejsou.