Sabina Tvrdoňová vicemistryní Moravy a Slezska v krosu

14. 3. 2022

Za krásného slunečného počasí se v sobotu 12. března konalo na břehu přehrady Olešná u Frýdku-Místku Mistrovství Moravy a Slezska v krosu. Celkem se na krásné místo s výhledem na Lysou horu sjelo 550 závodníků. Hranický atletický oddíl reprezentovalo šest mladých atletů a atletek.

Svůj vytrvalecký talent opět předvedla žákyně Sabina Tvrdoňová, která si doběhla pro stříbrnou medaili v silně obsazené kategorii mladších žaček. Mezi staršími žákyněmi obsadila Ludmila Krčmářová dvanácté místo. Dvojnásobné zastoupení jsme měli v kategorii přípravek hochů, kde finišoval Miroslav Maštera šestnáctý a Adam Pečeňa dvaadvacátý. V kategorii minipřípravek dívek obsadila Eliška Mlčáková dvacáté místo, Filip Mlčák doběhl mezi benjamínky pětadvacátý.