Mladší žáci třikrát na „bedně“ na Krajských přeborech

1. 3. 2010

V pátek 26. 2. proběhly v olomoucké atletické hale Krajské přebory mladšího žactva. Těchto početně obsazených závodů se zúčastnili také čtyři mladí atleti z oddílu SK Hranice. I v této malé sestavě se jim podařilo vybojovat hned tři medailová umístění.

Krajským přeborníkem ve skoku dalekém se stal Matěj Haša, který předvedl velmi kvalitní výkon 436cm. Matěj nastoupil také k běhu na 60m, kde obsadil sedmé místo (9,16s). Druhé místo na hladké šedesátce vybojoval Tomáš Pepernik, který si zaběhl krásný nový osobní rekord 8,90s. Přidal ještě desáté místo z početně obsazené dálky za 381cm. Kryštof Kučera nastoupil hned ke třem disciplínám. Nejlepšího umístění dosáhl v závodě na 800m, kde obsadil třetí místo za výkon 2:50,84min. Na šedesátce s překážkami vybojoval pátou pozici za čas 12,33s. Svou rychlost pak otestoval na hladké šedesátce, kterou zvládl za 9,72s. Vojtěch Podjukl nastoupil ke své oblíbené osmistovce, cílem proběhl na šestém místě v novém halovém osobním rekordu 2:55,19min. Osobní rekord si zaběhl také na 60m překážek, které zvládl za 13,95s, hladkou šedesátku pak za 10,89s.