Jdi na obsah Jdi na menu
 


Termínovka

Závody v roce 2018

Leden  

6.1.          Ostrava         Zahajovací závody M+Ž+D+J
6.1.          Opava          Slezská laťka
12.1.        Olomouc       Zahajovací závody staršího žactva
13.1.        Olomouc       Zahajovací závody M+Ž+D+J

13.-14.1.  Ostrava          Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek,
                                   dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve
                                   vícebojích

19.1.        Olomouc       Zahajovací závody mladšího žactva

20.1.        Ostrava         Krajské přebory Ol. kraje M+Ž+J+D v bězích 200m a delších
21.1.        Ostrava         Krajské přebory Ol. kraje žactva v bězích 150m a delších
26.1.        Olomouc       Kontrolní závody staršího žactva
27.1.        Olomouc       Krajské přebory M+Ž+D+J

Únor

2.2.          Ostrava        Mistrovství Moravy a Slezska mladšího a staršího
žactva v hale
3.2.          Ostrava        Mistrovství Moravy a Slezska M+Ž+J+D v hale
8.2.          Ostrava        Athletics Indoor Ostrava I
9.2.          Olomouc      Kontrolní závody mladšího žactva
9.-11.2.    Praha           Mistrovství ČR ve vícebojích v hale
11.2.        Praha           Mistrovství ČR v chůzi v hale
13.2.        Ostrava        Athletics Indoor Ostrava II
16.2.        Olomouc      Krajské přebory staršího žactva
17.-18.2.  Praha           Mistrovství ČR mužů a žen v hale
20.2.        Ostrava        Athletics Indoor Ostrava III
23.2.        Olomouc      Krajské přebory mladšího žactva
24.2.        Prusinovice   Rohálovská desítka
24.-25.2.  Ostrava        Mistrovství ČR D+J v hale

Březen 

3.-4.3.      Ostrava         Mistrovství ČR žactva v hale
10.3.        Valašské Meziříčí  Valašská laťka
10.3.        Jablonec n/N  Mistrovství ČR veteránů v hale
10.3.        Olomouc        Oddílové víceboje SK Přerov
17.3.        Přerov           Jarní běh
24.3.        Dolní Dobrouč Mistrovství ČR v krosu (D+st.ž.+ml.ž.)
24.3.        Opatovice      Lesní běh
30.3.        Olomouc       Olomoucká dvacítka v chůzi / Běh olomouckým parkem

Duben

7.4.          Hranice        51. ročník Běhu vítězství, 47. ročník Hranické dvacítky a 4. ročník                                                      Hranické desítky
18.4.        Přerov         Zahajovací závody (D+J+M+Ž, st.ž.)
21.4.        Šternberk    Krajský přebor v krosu
25.4.        Přerov         Okresní přebory
28.4.        Brno           Mistrovství ČR v běhu na 10 000m na dráze

Květen

1.5.         Přerov         Přerovský pětiboj
1.5.         Děčín          50. ročník D-H-D 10 000m na dráze (běh a chůze)
5.5.         Olomouc     1. kolo družstev dorostu a juniorů
5.5.         Moravský Beroun Hášův běh
8.5.         Olomouc     Velká a malá cena Olomouce
12.-13.5. Třinec         Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích
14.5.       Šumperk    1. kolo Krajské soutěže družstev přípravek
15.5.       Přerov        1. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva
16.5.       Olomouc    1. kolo Krajské soutěže družstev staršího žactva
19.5.       Olomouc    1. kolo II. ligy mužů a žen (skupina D)
24.5.       Hranice      Čokoládová tretra
26.5.       Břeclav      2. kolo družstev dorostu a juniorů

29.5.       Prostějov   2. kolo Krajské soutěže družstev přípravek
30.5.       Olomouc    2. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva

31.5.       Šumperk    2. kolo Krajské soutěže družstev staršího žactva

Červen

1.-3.6.      Kolín          Mistrovství ČR ve vícebojích (J+D+st.ž.+ml.ž.)
3.6.          Brno          Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva
9.6.          Hranice      2. kolo II. ligy mužů a žen (skupina D)
13.6.        Ostrava      Zlatá tretra
17.6.        Ostrava      Mistrovství Moravy a Slezska (D+J+M+Ž)
17.6.        Jihlava       Mezikrajové utkání staršího žactva
18.6.        Olomouc    3
. kolo Krajské soutěže družstev přípravek
19.6.        Přerov       3. kolo Krajské soutěže družstev staršího žactva
21.6.        Hranice     3
. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva
23.-24.6.  Praha         Mistrovství ČR D+J
30.6.       Hranice      3
. kolo II. ligy mužů a žen (skupina D)

Červenec

28.-29.7.  Kladno       Mistrovství ČR mužů a žen

Srpen

4.8.          Hranice      Pivní míle
7.-12.8.    Berlín         Mistrovství Evropy
18.8.        Zlín            Mítink Zlín
22.8.        Přerov        Krajské přebory D+J+M+Ž

25.8.        Šumperk    4. kolo II. ligy mužů a žen (skupina D)

Září

1.-2.9.      Ostrava      Mistrovství ČR do 22 let
8.-9.9.      Ostrava      Kontinentální pohár
12.9.        Šumperk    Krajské přebory staršího žactva
15.9.        Uničov       Uničovská maratonka
15.9.        Ostrava     3
. kolo družstev dorostu a juniorů
16.9.        Hranice     Mistrovství Moravy a Slezska družstev staršího žactva
19.9.        Prostějov   Krajské přebory mladšího žactva  
22.9.        Nová Hradečná Brádelníček

22.-23.9.  Jablonec n/N  Mistrovství ČR žactva
28.9.        Praha        Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek
29.9.       Hranice     Baráž o postup do I. ligy na Moravě a ve Slezsku
30.9.        Blansko      Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva
30.9.        Běchovice   Mistrovství ČR v běhu na silnici

Říjen

6.10.        Šternberk   Podzimní běh šternberským parkem
6.10.       Hranice     Mistrovství ČR družstev staršího žactva
10.10.      Přerov        Krajské přebory přípravek a ml. žactva ve vícebojích
12.-13.10. Přerov       Svatováclavské víceboje
18.10.      Hranice    Zavírání dráhy

Listopad

3.11.        Frýdek-Místek Hornická desítka
11.11.      Ostrava     Mistrovství Moravy a Slezska v krosu
17.11.      Přerov       Běh 17. listopadu
24.11.      Dlouhoňovice Mistrovství ČR v krosu J+M+Ž
24.11.      Týn n/B     Listoprďák

Prosinec

 

2009      2010     2011    2012    2013    2014    2015     2016    2017