Zuzana Kročová ladí formu na půlmaraton

17. 9. 2019

Nabíhání kilometrů, testovací závody, to je momentální program hranické běžkyně Zuzany Kročové. V posledních týdnech absolvovala dva závody, kde otestovala formu před blížícím se ostravským půlmaratonem.

V sobotu 10. srpna startovala na Vnorovské desítce. V malé obci nedaleko Strážnice se sešly stovky účastníků všech věkových kategorií. Ženy měly na programu pětikilometrový závod. Zuzana Kročová doběhla celkově na pátém místě, svoji kategorii ovšem ovládla. Potěšil ji i kvalitní čas 20:12.

Výsledky

V sobotu 7. září se pak představila v Přerově v závodě Precheza Agrofert Run. Závod na 10 km (hodinky GPS ovšem Kročové naměřily 10,3 km) jí opět "sedl". Doběhla celkově třetí mezi ženami, ve svojí kategorii zvítězila v čase 41:33.

V neděli 22. září ji čeká půlmaraton v rámci akce Ostrava City Marathon!!!. Profil tratě slibuje rychlý čas. Doufáme, že se Zuzaně Kročové bude dařit a doběhne si pro nový osobní i oddílový rekord.